همکاری با شرکت های برنامه نویسی و طراحی سایت

همکاری با شرکت های طراحی سایت و برنامه نویسی، برنامه نویسان، گرافیست ها، کارآفرینان و ...

تبدیل PSD به HTML یکی از خدمات پر تقضای این روزهای شرکت های طراحی سایت و برنامه نویسی، برنامه نویسان، گرافیست ها می باشد که هر گروه با توجه به سیاست های خود، روش خود را برای انجام آن دارد. 

بیدن منظور، بعضی شرکت ها اقدام به استخدام برنامه نویس فرانت اند کرده اند و بعضی دیگر آن را برون سپاری می کنند. تعداد بسیاری نیز وجود دارند که همیشه نیاز به این خدمات دارند اما هنوز نتوانسته اند شخص یا گروهی را پیدا کنند که بتواند این خدمات را با کیفیت بالا، قیمت مناسب و در اسرع وقت انجام دهد. 

PsdTohtml.ir با توجه به این نیاز ایجاد شد تا بتواند در سریع ترین زمان، با کیفیت بالا و مبلغ مناسب کلیه نیازها را برطرف سازد و بتواند این دغدغه را از دوش بسیاری از شرکت ها و کار آفرین ها بردارد.

آنچه شما به آن نیاز دارید تخصص ماست. ما پس از سالها کار در حوزه برنامه نویسی آماده هستیم با کلیه تیم های برنامه نویسی که نیاز به برون سپاری پروژه های خود را دارند، همکاری کنیم. گروه هایی که شاید هرکدام استانداردهای متفاوتی برای کار خود دارند و همیشه این دغدغه برایشان وجود دارد که چگونه با حداقل هزینه بتوانند به کاری با کیفیت مد نظر دست پیدا کنند. 

ما با شناخت این نیازها و اینکه بسیاری از شما نیاز به انجام پروژه در کوتاه ترین زمان دارید و مدت زمانی طولانی است که با افراد بدقول در حال همکاری هستید و در جستجوی این هستید که یک بار برای همیشه این مشکلات را حل کنید.

بسیاری از شرکت های طراحی سایت حتی مجبور شده اند برای چند پروژه اقدام به استخدام تمام وقت یک کارمند نمایند و یا در فکر استخدام یک کارمند جدید هستند. بسیاری از مدیران پروژه شرکت ها از همکاری دورکاری یا پروژه ای به ستوه آماده اند اما راه حلی برای رفع این مشکل نتوانسته اند پیدا کنند.

برنامه نویسان بکند بسیاری وجود دارند که نیاز به برون سپاری بخش فرانت پروژه های خود دارند اما هیچ گاه نتوانسته اند شخص یا گروهی را پیدا کنند که بتواند این بخش از کار آنها را به نحو احسن انجام دهد.

گرافیست های بسیاری وجود دارند که قصد دارند طرح های خود یا مشتریان خودشان را تبدیل به وب سایت کنند و هماند سایر گروه ها همچنان ناموفق هستند.

از امروز می توانید به جای جستجوی برنامه نویس پروژه ای یا پاره وقت و پیدا کردن فردی مطمئن و خوش قول (که تقریبا این روزها نایاب است) با خیال راحت کلیه سفارشات خود را به ما بسپارید. ما آماده ایم با کلیه شرکت های برنامه نویسی و طراحی سایت، برنامه نویسان، گرافیست ها، استارت آپ ها و کارآفرینان به صورت نزدیک همکاری کنیم. 

سوالی دارید؟ کافی است در هر جای دنیا که هستید با استفاده از یکی از راه های ارتباطی زیر با ما تماس بگیرید تا کاملا رایگان شما را راهنمایی کنیم.

تلفن: 09308352162

تلگرام: 09308352162

اینستاگرام: psdtohtml.ir

ایمیل: psdtohtml.ir [at] gmail.com

فرم تماس با ما

 

  مطالب مرتبط

  دیدگاه خود را ثبت کنید