سلام جهان

وب سایت psdtohtml.ir آغاز به کار کرد

با سلام و احترام

وب سایت psdtohtml.ir با ارائه خدماتی نظیر: تبدیل PSD به HTML ، تبدیل PSD به قالب وردپرس ، تبدیل PSD به قالب ایمیل و طراحی گرافیکی سایت به صورت PSD به صورت رسمی آغاز به کار کرد.

هر ایده ای داستانی منحصر به فرد دارد؛ داستانی که از جنس برآورده شدن نیازهای جامعه، نیازهایی که براساس شرایط جدید جامعه بوجود آمده و هر روز در حال گسترش هستند.

گروه PsdTohtml شکل گرفت تا پیشگام باشد، پیشگام در ارائه طراحی، پشتیبانی و کیفیت برتر. ما امروز همه نیازهای شما را با تلاش و کوشش به سرانجام رسانده ایم

گروه PsdTohtml با گردآوری تیمی متخصص و دانش بیان برای مرتفع نمودن نیازهای کسب و کارهای ایرانی شکل گرفت. آمده ایم تا مشکلات مربوط به طراحی و تبدیل PSD را برای همیشه رفع کنیم. مفتخریم با مناسب ترین خدمات شرایط آرامش خاطر همه فعالان وب فارسی را فراهم کنیم و آماده خدمات رسانی به مخاطبین وسیع با نیازهای گوناگون باشیم. 

برنامه نویسان Back-End، گرافیست ها، شرکت های طراحی سایت، کسب و کار ها و حتی برنامه نویسان Front-End می توانند از خدمات گسترده ما بهره مند گردند.

بزرگترین افتخار ما رضایت کاربران و نیز اعتماد متقابل بر پایه اصل صداقت در حسن انجام کار است. تیم ما با مشاوره و ارائه راهکارهای متنوع در کنار سایر خدمات گوناگون، هدف نهایی خود را رضایتمندی شما می داند و بر این اصل مهم استوار است.

بسیاری از شرکت های نرم افزاری خصوصا شرکت های طراحی سایت  نیاز به راهکاری برای توسعه وب سایت های خود یا مشتریان شان دارند که بتوانند به سادگی طراحی سایت خود را برون سپاری کنند. علاوه بر شرکت ها، بسیاری از برنامه نویسان و گرافیست ها نیز، نیاز به چنین راهکاری دارند که بتوانند با اطمینان خاطر بخشی از کار خود را برون سپاری نمایند. 

از همین رو بود که گروه PsdToHtmlبا یاری خداوند و تلاش های گسترده،  پس از ماه ها برنامه ریزی توانست در آبان 1398 اقدام به ارائه انواع خدمات طراحی سایت به هموطنان عزیز نماید.

امید است با یاری خداوند و یاری هموطنان عزیز بتوانیم نقشی مثبت در وب فارسی ایفا نماییم.

  مطالب مرتبط

  دیدگاه خود را ثبت کنید