سوالات متداول

سوالات متداول درباره خدمات و شرایط وب سایت psdtohtml.ir

PSD  چیست؟

فرمت اختصاصی نرم‌افزار فتوشاپ PSD می‌باشد که به طرح لایه بازشناخته می‌شود. به استفاده از این فرمت ذخیره‌سازی طراحان می‌توانند طرح‌های خود را همان گونه که در فتوشاپ وارد کرده‌اند با این فرمت (پی اس دی) ذخیره نمایند و بدون هیچ کم کاستی در اختیار دیگر کاربران قرار دهند تا آنان نیز بتوانند از یه سادگی کارهایی مانند ساخت سایت، پوستر، آکهی ترحیم، بنر و… را بدون زحمت خاصی انجام دهند. در فایل‌های PSD تصاویر با کیفیت بیت مپ (BitMap) ذخیره می‌شوند.

 

HTML چیست؟

عبارت HTML ( اچ تی ام ال ) مخفف Hyper Text Markup Language به معنی زبان نشانه گذاری فوق متن است. Html زبان استاندارد طراحی صفحات وب است و کليه کدهای صفحه اعم از طرف سرور و طرف مشتری در نهايت به کدهای HTML تبديل شده و توسط مرورگر نمايش داده می شوند.

 

برای سفارش PSD به HTML دقیقا چه مراحلی را باید طی کنم؟

ابتدا در سایت عضو می شوید و فایل PSD خود را همراه با فرم صفحه مربوطه برای ما ارسال می کنید. پس از بررسی به شما قیمت و زمان دقیق پروژه شما را اعلام خواهیم کرد. در صورت موافقت مبلغ مورد نظر را واریز و کار خود را در موعد مقرر دریافت می کنید.

 

چرا باید psdtohtml.ir را انتخاب کنم؟

استفاده از خدمات سایت ما باعث افزایش سرعت و کیفیت کار شما خواهد شد و شما دیگر نگران زمان و کیفیت کار نخواهید بود و شما می توانید هر زمان که خواستید پروژه های خود را به سرعت در یک مرکز معتبر بدون هیچ نگرانی بسپارید.

 

خسارت احتمالی در تاخیر چگونه جبران میشود؟

تمام تلاش ما این است که هیچ تاخیری در کار شما بوجود نیاید اما در صورت بروز بابت هرروز تاخیر 5% از مبلغ کل سفارش به شما عودت داده خواهد شد.

 

در صورتی که بعد از دریافت سفارشم  متوجه مشکلی شوم باید چه کار کنم؟

ما در کنار شما هستیم تا در صورت بروز هرگونه ایراد احتمالی آن را رفع نماییم و از این بابت نگران نباشید.

 

در صورتی که بخواهم سفارش خودم را لغو کنم چه کار باید انجام دهم؟

در صورتی که کار شما آغاز نشده باشد مبلغ شما عودت خواهد شد اما در صورتی که پروژه شما در حال انجام باشد براساس در صد پیشفرت + 20% خسارت از شما کسر خواهد شد. یعنی اگر 20% پروژه شما انجام شده باشد 40% مبلغ کسر و مابغی عودت خواهد شد.

 

نیاز به انجام تعداد بالا سفارشات داریم آیا امکان انجام این گونه سفارشات همراه با مبلغی تخفیف وجود دارد؟

بله شما می توانید با مشخص کردن تعداد سفارشات خود و زمان مد نظر، از تخفیفات مناسبی بهره مند شوید.به منظور اطلاع از جزئیات دقیق تر لطفا به بخش فروش تیکت بزنید.

 

امکانی وجود دارد خدمات خود را به شما واگذار کنیم به صورتی که کپی رایت و نام ما در آن ثبت شود ؟

بله در صورتی که قصد دارید انجام خدمات خود را به صورت کامل برون سپاری کنید، ما این آمادگی را داریم که کلیه خدمات شما را با نام و کپی رایت شما انجام دهیم. به منظور اطلاع از جزئیات دقیق تر لطفا به بخش فروش تیکت بزنید.

 

گروه برنامه نویسی هستیم که قصد داریم بخشی از پروژه هایمان را برون سپاری کنیم و نیاز به انجام پروژه هایمان تحت استاندارد و استایل خاصی هستیم. آیا امکان انجام این موارد وجود دارد؟

بله شما می توانید در هنگام ثبت سفارش توضیحات کامل مربوط به خواسته های پروژه ها خود را ارسال کنید تا شرایط دقیق تر آن به شما اطلاع داده شود. همچنین می توانید پیش از ثبت سفارش با ارسال تیکت به بخش فروش از جزئیات دقیق تر آن آشنا شوید.

 

قصد استفاده از پلاگین، کتابخانه و افکت های انیمیشنی خاصی داریم. آیا امکان انجام آن وجود دارد؟

بله کافی است در هنگام ثبت سفارش آدرس پلاگین یا کتابخانه خود را برای ما ارسال کنید تا پس از بررسی درباره آن به شما اطلاع دهیم.

 

مدیر آی تی شرکتی هستم و قصد برون سپاری پروژه ها را به شما دارم اما نیاز به پشتیبان تلفنی و خاصی خارج از سایت را دارم آیا امکان همکاری به این صورت وجود دارد؟

در حال حاضر امکان ارائه چنین خدماتی وجود ندارد اما می توانید شرایط و نحوه کامل کار خود را به بخش فروش تیکت بزنید تا پس از بررسی کامل نتیجه آن را به شما اطلاع دهیم.