تعرفه خدمات

آخرین تعرفه خدمات و سرویس های موجود در سایت psdtohtml.ir

انواع قیمت و تعرفه تبدیل psd به html (سال 1400) در این صفحه به شما معرفی می شود.همانطور که می دانید، هزینه طراحی سایت در شرکت های مختلف متفاوت است و هر شرکت براساس عوامل مختلفی هزینه و قیمت های خود را اعلام می کند. هرچند دریافت مبالغ بالا لزوما به معنی حرفه ای بودن و کیفیت بالا نیست، اما باید توجه داشته باشید که قطعا یک کار حرفه ای ، ارزان نخواهد بود. چراکه استفاده از دانش و تجربه برنامه نویسان و طراحان حرفه ای و همچنین بکارگیری آخرین تکنولوژی های دنیا هزینه زیادی دارد.

 

سرویس

مبلغ حدودی

زمان تحویل

توضیحات

وضعیت

PSD to HTML

1,999,000 تومان

3 تا 7 روز کاری

مبلغ و زمان تحویل با توجه به پیچیدگی طرح کاهش/افزایش خواهد داشت.

فعال

PSD به فریمورک شما 2,999,000 تومان 4 تا 8 روز کاری فریمورک های مورد پشتیبانی: لاراول، سیمفونی، کد ایگنایتر، Yii می باشد. مبلغ و زمان تحویل با توجه به پیچیدگی طرح و نوع فریمورک و مستندات آن کاهش/افزایش خواهد داشت. فعال

PSD to Wordpress

3,999,000 تومان

7 تا 14 روز کاری

مبلغ و زمان تحویل با توجه به پیچیدگی طرح و امکانات کاهش/افزایش خواهد داشت.

فعال

PSD به انگولار  از 3,999,000 تومان 7 تا 14 روز کاری مبلغ و زمان تحویل با توجه به امکانات پروژه شما، اعتبارسنجی، تعداد صفحات، مستندات API، پیچیدگی طرح کاهش/افزایش خواهد داشت. فعال

PSD To Email Template

999,000 تومان

2 تا 5 روز کاری

مبلغ و زمان تحویل با توجه به پیچیدگی طرح کاهش/افزایش خواهد داشت.

فعال

PSD

1,500,000

7 تا 14 روز کاری

مبلغ و زمان تحویل با توجه به پیچیدگی طرح کاهش/افزایش خواهد داشت.

فعال

 

لطفا به نکات زیر دقت فرمایید:

1- مبلغ نهایی پس از بررسی طرح شما در صفحه ثبت سفارش به شما اعلام خواهد شد و این مبالغ با توجه به طرح شما و همچنین امکانات افزوده تعیین خواهند شد.

2- مدت زمان تحویل همانند مبلغ پس از بررسی طرح شما به صورت دقیق اعلام خواهد شد.

3- در صورتی که فریمورک شما یا سرویس مد نظر شما در لیست بالا موجود نیست لطفا با ما تماس بگیرید و در مورد نحوه پشتیبانی از فریمورک، سی ام اس مورد نظر خود سوال فرمایید. حداکثر تلاش ما یافتن راه حلی برای همکاری با شماست.